Zapraszamy na warsztaty otwarte „Prowadzenie szkoleń BHP metodami aktywizującymi”, które organizujemy w marcu w Warszawie i Katowicach. Koszt udziału w warsztacie to jedyne 399 zł brutto. W cenie zawarte są materiały szkoleniowe oraz posiłki. Podczas warsztatów udowodnimy, że można przeprowadzić szkolenie okresowe bez użycia prezentacji, pokażemy wiele przykładów zadań oraz przećwiczymy uniwersalne metody aktywnego prowadzenia szkoleń BHP.

 

 

 

 

 

 

„TAMgram Zdrowie” na Pierwszym Pomorskim  Forum Bezpieczeństwa Służby i Pracy Formacji Mundurowych.

DSC 9804 webDnia 19 października 2016 roku w murach Akademii Marynarki Wojennej im. Bohaterów Westerplatte w Gdyni w Auli im. Króla Zygmunta Augusta odbyło się Pierwsze Pomorskie  Forum Bezpieczeństwa Służby i Pracy Formacji Mundurowych realizowane w ramach Kampanii Społecznej „Zdrowie pracowników – zyskiem firmy”. Podczas konferencji uczestnicy mogli zapoznać się z zadaniami „TAMgram Zdrowie”.

Relacja z warsztatów organizowanych przez Stowarzyszenie Zdrowa Praca z wykorzystaniem „TAMgram Zdrowie"

Stowarzyszenie Zdrowa Praca od 2007 roku podejmuje działania promujące zdrowie pracowników w różnych sektorach.

W 2016 roku działania Stowarzyszenia skupiają się na pracownikach wymiaru sprawiedliwości, lekarzach i pielęgniarkach oraz osobach zatrudnionych w handlu i logistyce.

W działaniach na rzecz pracowników wymiaru sprawiedliwości Partnerem Stowarzyszenia jest Międzyzakładowa Organizacja Związkowa NSZZ „Solidarność” Pracowników Sądownictwa.

Jako Partner Kampanii „Zdrowie Pracownika Zyskiem Firmy” zorganizowano warsztaty promocji zdrowia dla pracowników wymiaru sprawiedliwości. Warsztaty „Mapa Zdrowia” odbyły się we Wrocławiu 28.10.br., podczas zjazdu koordynatorów MOZ NSZZ „Solidarność” Pracowników Sądownictwa. Wzięło w nich udział 100 działaczy związkowych - członków komisji bhp w swoich zakładach pracy. Celem tej akcji było przede wszystkim podniesienie świadomości koordynatorów związkowych w sądach w zakresie znaczenia profilaktyki dla zdrowia i bezpieczeństwa pracowników oraz zademonstrowanie im ciekawych form promocji zdrowia pracowników (gry i konkursy), które mogliby wykorzystywać w swoich miejscach pracy.

DSC 0273a110.9.16 w Kętrzynie odbyła się niezwykła impreza: III Kętrzyński Bieg z Philips oraz 20-ste urodziny Philips Lighting Poland sp. z o.o. Mieliśmy przyjemność podczas pikniku rodzinnego organizować dla mieszkańców Kętrzyna konkurs poświęcony bezpieczeństwu.

Impreza została zorganizowana w kętrzyńskim amfiteatrze. Rozpoczęły ją biegi dla dzieci i dorosłych. Od 12:00 do 18:00 trwał piknik, podczas którego można było m.in. obejrzeć stare samochody, poćwiczyć pierwsza pomoc i wziąć udział w konkursach.

Copyright © 2018 TAM Szkolenia. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Wsparcie techniczne Allweb