Planer Zmian

Planer Zmian

Planer Zmian

 PLANER ZMIAN to produkt skierowany do osób, dla których ważny jest temat budowania kultury bezpieczeństwa i które chcą samodzielnie przeprowadzić ciekawą akcję w tym zakresie w swoim zakładzie pracy.

PLANER ma formę 15 newsletterów, które zawierają praktyczne informacje dotyczące zmian zachowań oraz połączone z treścią merytoryczną zadania do wykonania dla uczestników akcji. Zadania umożliwiają wprowadzenie małymi krokami pozytywnych zmian w zakresie bezpieczeństwa pracy.

Na czym polega praca z PLANEREM?

Przez 15 dni koordynator akcji wysyła uczestnikom mailowo 1 stronę PLANERA. Każdego dnia uczestnicy zapoznają się z krótkim tekstem i mają do wykonania zadanie. Celem jest zdobycie wiedzy i rozwinięcie umiejętności wpływania na zachowanie przez kadrę kierowniczą, motywowania, kształtowania bezpiecznych nawyków, rozwijaniu kreatywności i poprawienie komunikacji w zakresie bezpieczeństwa i ochrony zdrowia.  Gdy zadanie zostanie przez uczestnika wykonane, koloruje on hełm na karcie wyników - dzięki temu mają widoczny ślad przebytej drogi.

Newsletter można wysyłać pracownikom codziennie, co 2 dni, co tydzień. Wszystko zależy od Państwa planów i możliwości. Wyzwanie PLANER ZMIAN może stanowić osobną akcję budującą poziom kultury bezpieczeństwa lub stanowić część większej kampanii.

UWAGA: PLANER nie dotyczy przepisów BHP – mówimy w nim o zachowaniu, zasadach, współpracy, komunikacji.

Zakupując PLANER ZMIAN otrzymacie:

  • Scenariusz akcji.
  • Newsletter wprowadzający omawiający zasady akcji.
  • 15 newsletterów w formie plików pdf (po jednym na każdy z 15 dni wyzwania).
  • Kartę postępów dla uczestników w dwóch wersjach kolorystycznych (bo każdy lubi mieć wybór).

Po zakupie zostanie Państwu udostępniony link, pod którym będzie można pobrać pliki w ciągu 48 godzin. Po tym czasie link przestanie być aktywny i ponowny dostęp nie będzie możliwy.

PLANER ZMIAN powstał na bazie udostępnianych przez nas w grudniu 2020 wpisów w mediach społecznościowych, nie jest jednak ich kopią.

Jeżeli chcecie, żeby na kartach PLANERA pojawiło się Wasze logo, możecie wybrać wersję personalizowaną. Zakupu PLANERA spersonlizowanego można dokonać poprzeć wysłanie na nasz adres mailowy zamówienia wraz ze swoim logo, a my naniesiemy go dla Was i udostępnimy pliki. Czas oczekiwania na spersonalizowane pliki to 3 dni robocze.

Cena PLANERA spersonalizowanego - 90 zł netto. 

E-mail do zamówienia wersji sprersonalizowanej: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

36.00 zł
(w tym 23% VAT)