SAFETY TALKS – rozmowy nt. bezpieczeństwa

SAFETY TALKS – rozmowy nt. bezpieczeństwa

Prowadzenie rozmów o bezpieczeństwie to jedno z najbardziej skutecznych narzędzi budowania świadomości.

Tamgram Zagrożenia. Gry i Ćwiczenia

Tamgram Zagrożenia. Gry i Ćwiczenia

To nasza nowa propozycja, która sprawi, że Wasze szkolenia staną się jeszce bardziej ciekawsze i atrakcyjniejsze.

TAMgram Bezpieczeństwo

 TAMgram Bezpieczeństwo

„TAMgram Bezpieczeństwo” to zestaw materiałów poświęconych bezpieczeństwu. Znajdą tu Państwo quizy, krzyżówki, prezentacje oraz kilka prostych gier komputerowych, w które można grać indywidulanie lub w grupach. Zestaw dostarczany jest na nośniku USB.

Planer Zmian

TamGram Planer Zmian

PLANER ZMIAN to produkt skierowany do osób, dla których ważny jest temat budowania kultury bezpieczeństwa i które chcą samodzielnie przeprowadzić ciekawą akcję w tym zakresie w swoim zakładzie pracy.

Puzzle „Hałas”

TAMgram BHP - Puzzle „Hałas”

Hałas to jedno z najczęściej występujących zagrożeń. Mamy z nim do czynienia nie tylko w pracy, ale również w życiu prywatnym. Puzzle stanowią nie tylko element zabawy, ale  pełnią rolę edukacyjną.

Memo – Znaki BHP

Memo – Znaki BHP

Memo „Znaki BHP” to gra, w której przyda się znajomość znaków BHP oraz dobra pamięć. W grze ujęte zostały najczęściej występujące znaki BHP i są zgodne z najnowszymi wytycznymi normy ISO 7010.

TAMgram Chemia

TAMgram Chemia

Gra ma na celu poszerzenie wiedzy z zakresu zagrożeń związanych z chemią. Ponadto karty Tamgram Chemia uczą jak w szybki i skuteczny sposób rozpoznawać zagrożenia i przeciwdziałać ich ewentualnym skutkom.