Pusto w koszyku

SAFETY ROOM

SAFETY ROOM

SAFETY ROOM

Safety Room to gra inspirowana pokojami zagadek (tzw. escape room). Ideę rozwiązywania zagadek przenieśliśmy na grunt szkoleń z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy. Uczestnicy w przyjaznej atmosferze mogą zmierzyć się z zadaniami z zakresu BHP, pierwszej pomocy, ewakuacji czy ochrony zdrowia i środowiska.

Idea nie jest skomplikowana: rozwiązanie jednej zagadki prowadzi do kolejnej. Aż w końcu docieramy do finałowego zadania. Gra się kończy, a wiedza, która była nam potrzebna do rozwiązania zagadek zostaje – czasem będzie to zupełnie nowa dawka informacji, a czasem odkurzamy ważne, lecz nieco zapomniane zasady.
Nasz Safety Room zawsze wzbudza wiele pozytywnych emocji i wspominany jest przez długie tygodnie. Nie jest tylko zabawą, jego głównym celem jest bowiem nauka i sprawdzenie siebie w sytuacjach zagrożenia. Elementów zaskoczenia jest wiele. Uczestnicy takich działań mają dużo radości z aktywności, które podejmują i niemal nie rejestrują, że właśnie czegoś się nauczyli, spróbowali czegoś nowego czy nawet stali się liderem grupy.
Safety Room wykonujemy w dwóch wersjach stacjonarnej i wirtualnej (online). Każda z nich ma swoją specyfikę, natomiast obie mają ten sam cel – poprawa świadomości pracowników w zakresie BHP. To, co jeszcze jest wspólne dla obu wersji, to możliwość dostosowania jej do specyfiki firmy, tematyki wydarzenia czy motywu przewodniego.

W wersji online zagadki ukryte są w wirtualnych pomieszczeniach i dotyczą tematu bezpieczeństwa pracy, ochrony zdrowia, środowiska i samej firmy (np. jej historii lub wartości).
Mamy gotową wersję gry, którą można po prostu u nas zakupić. Tworzymy jednak również dedykowane wersje: gra rozgrywa się wtedy we wnętrzach Waszej firmy, a treść każdego zadania jest uzgodniona z odbiorcą. Dedykowana wersja gry sprawdzi się dobrze nie tylko podczas Dni BHP, ale również jako doskonały sprawdzian wiedzy podczas szkoleń wstępnych. Może także stanowić instruktaż, z którego muszą skorzystać goście w Waszym zakładzie pracy.
W wersji podstawowej określamy czas, w którym gra jest dostępna dla pracowników, w zależności od wybranej opcji pomagamy skoordynować wydarzenie i podpowiadamy, w jaki sposób można zweryfikować ukończenie gry przez pracowników.
Przykładowe zadania, jakie pojawiają się podczas Safety Room: zabezpieczyć maszynę przy użyciu LOTO, ugasić pożar, zapoznać się z kartą charakterystyki, zidentywfikować znaczenie znaków CLP, wybrać prawidłowe ŚOI, ewakuować się i udzielić pierwszej pomocy (w tym użyć prawidłowo AED). To tylko niewielki wycinek naszych pomysłów, a wszystko po to, aby rzeczywista praca była bezpieczna. Samo szkolenie z użyciem Safety Room online jest również bezpieczne - wystarczy wysłać link do gry.
W grze Safety Room online może wziąć nieograniczona ilość osób. Wystarczy urządzenie mobilne z dostępem do internetu i można zaczynać. Poziom zaangażowania jest nie mniejszy niż w przypadku stacjonarnych rozgrywek, za to dostępność jest większa. Dzięki temu w bezpiecznych warunkach każdy pracownik może się zmierzyć z postawionymi przez nas trudnościami. Dodatkowo atmosferę budują industrialne dźwięki oraz realne problemy spotykane w wielu firmach.
Jeśli chcielibyście grę wykorzystać na swoich szkoleniach bhp, dniach bezpieczeństwa, w ramach onboardingu lub przy innej okazji, nie zwlekajcie z zamówieniem do ostatniej chwili – stworzenie dedykowanej wersji trwa kilka dni.

Administratorem Twoich danych osobowych jest TAM Justyna Pokładnik, ul. Klonowa 5/12B, 32-660 Chełmek, NIP: 6443137801, REGON: 363467930, tel. 500 111 355, e-mail: biuro@tamgram.com.pl. Szczegółowe zasady dotyczące przetwarzania Twoich danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności.

Administratorem danych osobowych Klientów Sklepu Internetowego jest właściciel i operator Sklepu - Ireneusz Pokładnik prowadzący działalność gospodarczą pod firmą TAMgram Ireneusz Pokładnik, ul. Piastowska 20/8, 32-660 Chełmek, NIP: 5492118737, REGON: 365496685 („TAMgram Ireneusz Pokładnik”), tel. 503 529 172, e-mail: sklep@tam.com.pl. Szczegółowe zasady dotyczące przetwarzania Twoich danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności.

Adres : ul. Klonowa 5/12B, Chełmek, 32-660 Poland.
Tel. : 500 111 355
E-mail : biuro@tamgram.com.pl