Pusto w koszyku

Dni Bezpieczeństwa i Zdrowia

Ludzie dorośli najlepiej uczą się poprzez działanie. Mają również naturalną potrzebę rywalizacji ora sprawdzenia siebie. Te elementy warto włączyć w bezpieczeństwo pracy, np. organizując konkursy lub Dni Bezpieczeństwa i Zdrowia.

Organizacją Dni Bezpieczeństwa i Zdrowia zajmujemy się od ponad 10 lat. Jesteśmy znani z wielu udanych imprez, współpracują z nami Klienci z Polski, Niemiec, Czech i Austrii.

Oferujemy Państwu kompleksowe przygotowanie oraz realizację wymarzonej imprezy. Nie korzystamy z gotowych szablonów, każdy scenariusz opracowujemy indywidualnie dla każdego Klienta. Nad planem imprezy i jego realizacją pracuje zespół, który składa się m.in. z:

  • pedagoga,
  • specjalisty ds. BHP,
  • ratowników medycznych,
  • strażaków,
  • fizjoterapeutów,
  • trenerów bezpiecznej jazdy samochodem.

Jak przygotowujemy idealną imprezę?

Etapy przygotowania oferty:

  1. Najpierw prosimy o wypełnienie poniższego formularza. Stanowi on wstępną analizę Państwa oczekiwań.
  2. Po otrzymaniu formularza skontaktujemy się z Państwem i zadamy jeszcze kilka pytań. Po tym przystąpimy do opracowywania wstępnej propozycji.
  3. Wspólnie z Państwem przeanalizujemy pierwszą wersję scenariusza. Nanosimy zmiany, aż do stworzenia końcowego scenariusza.

Proszę zatem wypełnić formularz i rozpocząć drogę ku wymarzonej imprezie!

Dzień Bezpieczeństwa – wywiad wstępny - wersja 2019

Nieprawidłowe dane
Nieprawidłowe dane lub pole nie zostało wypełnione.
Nieprawidłowe dane
Nieprawidłowe dane
Nieprawidłowe dane
Nieprawidłowe dane
Nieprawidłowe dane
Osoba kontaktowa
Nieprawidłowe dane
Nieprawidłowe dane
Nieprawidłowe dane
Nieprawidłowe dane
Adres e-mail różni się od adresu podanego powyżej - prosimy sprawdzić i wpisać ponowanie.
Potwierdzenie:
Zgoda wymagana

Administratorem Twoich danych osobowych jest TAM Justyna Pokładnik, ul. Klonowa 5/12B, 32-660 Chełmek, NIP: 6443137801, REGON: 363467930, tel. 500 111 355, e-mail: biuro@tamgram.com.pl. Szczegółowe zasady dotyczące przetwarzania Twoich danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności.

Administratorem danych osobowych Klientów Sklepu Internetowego jest właściciel i operator Sklepu - Ireneusz Pokładnik prowadzący działalność gospodarczą pod firmą TAMgram Ireneusz Pokładnik, ul. Piastowska 20/8, 32-660 Chełmek, NIP: 5492118737, REGON: 365496685 („TAMgram Ireneusz Pokładnik”), tel. 503 529 172, e-mail: sklep@tam.com.pl. Szczegółowe zasady dotyczące przetwarzania Twoich danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności.

Adres : ul. Klonowa 5/12B, Chełmek, 32-660 Poland.
Tel. : 500 111 355
E-mail : biuro@tamgram.com.pl