Pusto w koszyku

Dni bhp

SAFETY ROOM

SAFETY ROOM

Safety Room to gra inspirowana pokojami zagadek (tzw. escape room). Ideę rozwiązywania zagadek przenieśliśmy na grunt szkoleń z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy. Uczestnicy w przyjaznej atmosferze mogą zmierzyć się z zadaniami z zakresu BHP, pierwszej pomocy, ewakuacji czy ochrony zdrowia i środowiska.
Idea nie jest skomplikowana: rozwiązanie jednej zagadki prowadzi do kolejnej. Aż w końcu docieramy do finałowego zadania. Gra się kończy, a wiedza, która była nam potrzebna do rozwiązania zagadek zostaje – czasem będzie to zupełnie nowa dawka informacji, a czasem odkurzamy ważne, lecz nieco zapomniane zasady.
Nasz Safety Room zawsze wzbudza wiele pozytywnych emocji i wspominany jest przez długie tygodnie. Nie jest tylko zabawą, jego głównym celem jest bowiem nauka i sprawdzenie siebie w sytuacjach zagrożenia. Elementów zaskoczenia jest wiele. Uczestnicy takich działań mają dużo radości z aktywności, które podejmują i niemal nie rejestrują, że właśnie czegoś się nauczyli, spróbowali czegoś nowego czy nawet stali się liderem grupy.
Safety Room wykonujemy w dwóch wersjach stacjonarnej i wirtualnej (online). Każda z nich ma swoją specyfikę, natomiast obie mają ten sam cel – poprawa świadomości pracowników w zakresie BHP. To, co jeszcze jest wspólne dla obu wersji, to możliwość dostosowania jej do specyfiki firmy, tematyki wydarzenia czy motywu przewodniego.

Ludzie dorośli najlepiej uczą się poprzez działanie. Mają również naturalną potrzebę sprawdzania siebie i rywalizacji. Te elementy warto włączyć w bezpieczeństwo pracy, np. organizując konkursy lub Dni Bezpieczeństwa i Zdrowia.
Organizacją Dni Bezpieczeństwa i Zdrowia zajmujemy się od ponad 10 lat. Jesteśmy znani z wielu udanych imprez, współpracują z nami Klienci z Polski, Niemiec, Czech i Austrii.  Oferujemy Państwu kompleksowe przygotowanie oraz realizację wymarzonej imprezy.

Dni Bezpieczeństwa i Zdrowia

Dni Bezpieczeństwa i Zdrowia

webinary

webinnary

Podczas dni bezpieczeństwa możemy zorganizować dla Państwa warsztaty. Jesteśmy tu elastyczni, warsztaty mogą odbyć się stacjonarnie lub online.

Nasze propozycje tematów:

Bezpieczeństwo

Zdrowie

Wellbeing

Przywództwo

Rodzina

Coraz częściej pracodawcy w Polsce poszukują nowych sposobów zdobywania i utrwalania wiedzy o bezpieczeństwie pracy i ochronie zdrowia przez pracowników. Dlatego też coraz chętniej organizują Dzień BHP.

To wydarzenie jest atrakcyjną formą stosowania w praktyce posiadanej wiedzy i uzupełniania jej. Przygotowanie imprezy na wysokim poziomie wymaga wielu przygotowań, jednak nasza firma może zająć się kompleksowo organizacją wymarzonej imprezy. Przygotowujemy zarówno kilkugodzinne wydarzenia, jak i kilkumiesięczne kampanie.

Dzień BHP

Dni Bezpieczeństwa i Zdrowia

Administratorem Twoich danych osobowych jest TAM Justyna Pokładnik, ul. Klonowa 5/12B, 32-660 Chełmek, NIP: 6443137801, REGON: 363467930, tel. 500 111 355, e-mail: biuro@tamgram.com.pl. Szczegółowe zasady dotyczące przetwarzania Twoich danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności.

Administratorem danych osobowych Klientów Sklepu Internetowego jest właściciel i operator Sklepu - Ireneusz Pokładnik prowadzący działalność gospodarczą pod firmą TAMgram Ireneusz Pokładnik, ul. Piastowska 20/8, 32-660 Chełmek, NIP: 5492118737, REGON: 365496685 („TAMgram Ireneusz Pokładnik”), tel. 503 529 172, e-mail: sklep@tam.com.pl. Szczegółowe zasady dotyczące przetwarzania Twoich danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności.

Adres : ul. Klonowa 5/12B, Chełmek, 32-660 Poland.
Tel. : 500 111 355
E-mail : biuro@tamgram.com.pl