Pusto w koszyku

Blog

Jak zostać Panią (i Panem też) Swojego czasu?

Jak zostać Panią (i Panem też) Swojego czasu?

 

„Jak zostać Panią Swojego Czasu” to praktyczny poradnik, w którym czasem pojawiają się sprawy oczywiste. Najczęściej tak oczywiste, że mam ochotę powiedzieć sobie „jak mogłaś wcześniej o tym nie pomyśleć?!”. Wszystkie one zebrane w jednym miejscu sprawiły, że najpierw szeroko otworzyły mi się oczy, a potem.. zaczęły się zmiany. Nie, nie zaczęły się. JA zaczęłam zmieniać swoją organizację pracy.

Z mojej perspektywy najważniejsze są 3 sprawy.pani swojego czasu obraz

  • „Zrobione jest lepsze od doskonałego”. Wizja wielkiego przedsięwzięcia, które mogłoby mieć jakieś niedoskonałości często przeraża. U mnie też tak było. Teraz zdaję sobie sprawę, że kiedy zacznę będę o krok bliżej do swojego celu niż czekając na idealne rozwiązanie, genialne narzędzie czy aż strach minie. Moje „zrobione” jeszcze może być doskonałe, kiedy kolejne kroki zostaną wykonane.
  • Monitoruj czas spędzany w sieci. Proste, prawda? Tylko że większość z nas tego nie robi. Wchodzimy na stronę, a z niej na kolejną i następną. Nie zdajemy sobie sprawy, kiedy mija czas i zapominamy, od czego się zaczęło. A czas minął i nie wróci. Budzyńska przedstawia programy do monitorowania aktywności w sieci. Nie zostawia nas jednak samym z przerażającymi wynikami. Programy do blokowania stron, proste triki i aplikacje do planowania zadań też omawia.
  • Wielozadaniowość to ściema. Modne i chwytliwe hasło „multitasking” nie działa. Są na to badania i można sprawdzić w praktyce. Budzyńska podpowiada, co zrobić, żeby w opcji „monotasking” być bardziej efektywnym niż być „niby efektywnym” w opcji „multi”. Jednym z trików jest praca w blokach czasowych, o której mówimy na naszych szkoleniach dotyczących stresu.

Spojrzenie Oli Budzyńskiej na organizację pracy kobiet jest świeże, nastawione na życie w zgodzie ze sobą i realizację własnych celów. Dzięki temu ma szansę pomóc prawie każdej kobiecie.

Mężczyźni też mogliby się uczyć od Oli, jeśli nie przeszkadza im książka pisana w formie żeńskiej.

Ola Budzyńska – twórczyni marki Pani Swojego Czasu, uczy kobiety o organizacji czasu i biznesie. Autorka książek i kursów o organizacji czasu. Właścicielka sklepu z produktami do planowania.

Książka: Ola Budzyńska, „Jak zostać Panią Swojego Czasu. Zarządzanie czasem dla kobiet”, Wydawnictwo: Pani Swojego Czasu

Administratorem Twoich danych osobowych jest TAM Justyna Pokładnik, ul. Klonowa 5/12B, 32-660 Chełmek, NIP: 6443137801, REGON: 363467930, tel. 500 111 355, e-mail: biuro@tamgram.com.pl. Szczegółowe zasady dotyczące przetwarzania Twoich danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności.

Administratorem danych osobowych Klientów Sklepu Internetowego jest właściciel i operator Sklepu - Ireneusz Pokładnik prowadzący działalność gospodarczą pod firmą TAMgram Ireneusz Pokładnik, ul. Piastowska 20/8, 32-660 Chełmek, NIP: 5492118737, REGON: 365496685 („TAMgram Ireneusz Pokładnik”), tel. 503 529 172, e-mail: sklep@tam.com.pl. Szczegółowe zasady dotyczące przetwarzania Twoich danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności.

Adres : ul. Klonowa 5/12B, Chełmek, 32-660 Poland.
Tel. : 500 111 355
E-mail : biuro@tamgram.com.pl