Pusto w koszyku

Bezpieczeństwo

Warsztaty otwarte

Prowadź skutecznie szkolenia i rozmowy!

Analizy kultury bezpieczeństwa

Analizy kultury bezpieczeństwa
Za pomocą analiz mierzymy poziom kultury bezpieczeństwa firmy, opisujemy jej silne strony oraz identyfikujemy obszary do doskonalenia. Na podstawie wyników opracowujemy rozwiązania służące jej dalszemu rozwojowi
Nasze narzędzia i programy bezpieczeństwa stanowią nową jakość w porównaniu do wielu już istniejących rozwiązań. Skupiają się bowiem nie na technice, a na zachowaniu i jego zmianach. Narzędzia i sposób ich wdrożenia zostały opracowane przez polskich i niemieckich psychologów oraz pedagogów, a więc specjalistów od tego tematu.

Narzędzia i programy

Bezpieczeństwo Narzędzia i programy

Liderzy oraz Ambasadorzy Bezpieczeństwa

Liderzy oraz Ambasadorzy Bezpieczeństwa
Wiele firm produkcyjnych decyduje się na stworzenie specjalnej grupy osób zajmujących się bezpieczeństwem pracy, tzw. Liderów Bezpieczeństwa. Grupa ta składa się najczęściej z pracowników produkcji. Specjalnie przygotowany program warsztatów, szkoleń i ćwiczeń odbywających się na produkcji, umożliwia przygotowanie jej do aktywnej pracy nad bezpieczeństwem i stanowi wspaniałe wsparcie dla załogi i kierownictwa.
Służymy Państwu wsparciem na wszystkich etapach tworzenia, kształcenia i samodzielnego działania grupy.
Przełożeni odgrywają bardzo ważną rolę w kształtowaniu kultury bezpieczeństwa pracy i ochrony zdrowia. Aby móc realizować zadania związane z ich odpowiedzialnością za bezpieczeństwo, potrzebują często dodatkowej wiedzy, umiejętności, rozwoju kompetencji i wsparcia przy realizacji obowiązków

Szkolenia dla kadry kierowniczej

Szkolenia dla kadry kierowniczej

Szkolenia BHP, PPOŻ, PIERWSZA POMOC

Szkolenia BHP, PPOŻ, PIERWSZA POMOC
Nasza oferta szkoleń (okresowych BHP, z zakresu pierwszej pomocy i ochrony przeciwpożarowej) adresowana jest do firm, które poszukują nietypowych i efektywnych szkoleń, chcą, aby pracownicy podczas nich działali, ćwiczyli i w sposób praktyczny powtarzali wiedzę i zdobywali nowe informacje.
Gdy tylko jest mowa o mierzeniu poziomu bezpieczeństwa, duża część firm koncentruje się tylko i wyłącznie na liczbie wypadków, uważając ją za jedyny słuszny wskaźnik. Jeśli jednak przyjrzymy się statystykom wypadków w przedsiębiorstwach z ostatnich kilku lat, to od razu zauważymy, że ich liczba znacząco maleje.

Kultura bezpieczeństwa wstęp do artykułu

Szkolenia dla kadry kierowniczej

Administratorem Twoich danych osobowych jest TAM Justyna Pokładnik, ul. Klonowa 5/12B, 32-660 Chełmek, NIP: 6443137801, REGON: 363467930, tel. 500 111 355, e-mail: biuro@tamgram.com.pl. Szczegółowe zasady dotyczące przetwarzania Twoich danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności.

Administratorem danych osobowych Klientów Sklepu Internetowego jest właściciel i operator Sklepu - Ireneusz Pokładnik prowadzący działalność gospodarczą pod firmą TAMgram Ireneusz Pokładnik, ul. Piastowska 20/8, 32-660 Chełmek, NIP: 5492118737, REGON: 365496685 („TAMgram Ireneusz Pokładnik”), tel. 503 529 172, e-mail: sklep@tam.com.pl. Szczegółowe zasady dotyczące przetwarzania Twoich danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności.

Adres : ul. Klonowa 5/12B, Chełmek, 32-660 Poland.
Tel. : 500 111 355
E-mail : biuro@tamgram.com.pl